Zasady zakupu
1. Zarejestruj się w serwisie.

2. Złóż swoją maksymalną ofertę na interesujący Cię pojazd.

3. Jeżeli Twoja oferta była najwyższa zostaniesz o tym powiadomiony tuż po zakończeniu licytacji.

4. Po otrzymaniu potwierdzenia wylicytowania pojazdu skontaktujemy się z Tobą, w celu ustalenia danych na auto.

5. Opłatę za auto należy uiścić w ciągu regulaminowych 3 dni roboczych na podstawie wystawionej przez nas faktury pro-forma.

6. Pojazd dostarczamy wraz z kompletem dokumentów pod wskazany przez Ciebie adres. Możliwy także transport we własnym zakresie.

Wskazówki zakupu

1. Każdy dom aukcyjny charakteryzuje się inną formą licytacji.

2. Zwróć uwagę na zdjęcie licznika szczególnie w przypadku aut uszkodzonych. Gdy wskazanie obrotomierza znajduje się na zerze auto może nie odpalać.

3. W celu poznania aktualnej bądź przewidywanej ceny końcowej skontaktuj się z opiekunem licytacji (Antoni - +48603417444) - tylko dla użytkowników posiadających aktualne konto.

4. Twoja oferta to limit, do którego licytujesz pojazd. Wygrywasz go za tyle, ile zaoferowała druga osoba na licytacji.

5. Możesz licytować kilka aut jednocześnie (nawet tych kończących się o tej samej godzinie). Po wygraniu pierwszego pojazdu, skontaktujemy się z Tobą. Zdecydujesz czy podtrzymujesz ofertę na pozostałe auta.

6. Cena referencyjna podana na niektórych aukcjach nie jest ceną wywoławczą. Wygranie auta poniżej ceny referencyjnej nie jest gwarancją przyznania auta. Wygrana powyżej ceny referencyjnej jest jednoznaczna z przyznaniem i zakupem pojazdu.