"Razem jesteśmy silni!"
AnD Automobile

AnD Automobile jest największym w Polsce marketem aut niemieckich. Od 1998 roku specjalizujemy się w importowaniu aut dla najbardziej wymagających klientów. Jako jedyna firma niemiecka sprzedajemy w Polsce pojazdy bez pośrednika handlowego, co pozwala nam na zaoferowanie najniższych cen licytowanych pojazdów.

Na naszej platformie mają Państwo możliwość bezpośredniej licytacji używanych aut pochodzących z ubezpieczalni, leasingów, banków, służb państwowych oraz firm posiadających floty pojazdów. Codziennie ponad 1000 nowych ofert samochodów osobowych, ciężarowych, specjalnych, maszyn oraz motocykli.

Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni wobec wymagań naszych klientów. Zapewniamy stały kontakt od 8 do 24. Dysponujemy własnym, ubezpieczonym transportem. Dostarczamy auta pod wskazany adres w dowolnych gabarytach i dowolnej ilości.

Dla klientów hurtowych jesteśmy w stanie zaoferować specjalne warunki, aby nasze usługi wygenerowały jeszcze większe korzyści. Zadzwoń i dowiedz się więcej o naszych możliwościach.